poniedziałek, 18 września 2017

VolleyLinki #43

#Fakty

Zakończył się Puchar Wielkich Mistrzów, który rozgrywany był w Japonii. Pierwsze miejsce zajęli Brazylijczycy, drugie miejsce należało do Włochów, a trzecie do reprezentacji Iranu. Gratulacje!

Trefl Gdańsk, który po stracie tytularnego sponsora walczy o start w rozgrywkach Plus Ligi, wraz z Fans4Club.com zorganizował akcję crowdfundingową, która ma na celu zebranie 150 000 do pierwszego meczu nowego sezonu. Do akcji można dołączyć klikając w link ->#doLEWamydopełna, a więcej informacji na temat sytuacji klubu można przeczytać TUTAJ. Osobiście, jako kibic gdańskiego klubu i polskiej siatkówki gorąco zachęcam do udziału w akcji! Ważna jest każda złotówka, a w zamian za pomoc można zdobyć wartościowe "nagrody". Połowa celu została już osiągnięta! Dziękuję i zapraszam do pomocy. ❤

#Social media

Gratulacje! / źródło

#doLEWamydopełna! / źródło
#Warto przeczytać

#Działo się w Pucharze Wielkich Mistrzów

Na podium Pucharu Wielkich Mistrzów znalazły się reprezentacje Brazylii, Włoch i Iranu. Każda z drużyn wygrała po cztery spotkania i odniosła po jednej porażce. Canarinhos zakończyli trzy mecze w trzech setach i rozegrali dwa tie-breaki (jeden przegrany - z Włochami) i tym samym wygrali cały turniej.

Na drugim stopniu podium znaleźli się Włosi, a na trzecim Irańczycy, którzy rozegrali i wygrali trzy pięciosetowe boje. Tuż za podium znaleźli się Amerykanie, którzy dwukrotnie odnieśli zwycięstwo. Piąte miejsce należało do Francuzów, którzy wygrali zaledwie jeden mecz - 3:0 z ostatnią Japonią

15:50 Polska - Węgry / Mistrzostwa Europy Kobiet / Polsat Sport
19:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów / SuperPuchar Polski / Polsat Sport Extra